Lietošanas noteikumi

SkoluFoto.lv mājas lapā ir iespējams pasūtīt fotogrāfiju izdrukas un dažādus suvenīrus.
Ar SkoluFoto.lv mājas lapu tiek saprasta SIA “Ideju Foto”, reģ.nr. 40103239127, izveidotā interneta vietne www.skolufoto.lv.

1. Reģistrēti lietotāji.

Reģistrēti lietotāji ir personas, kuras SkoluFoto.lv organizētas fotosesijas laikā ir nofotografētas izglītības iestādē un kurām SkoluFoto.lv ir izveidojis profilu ar unikālu lietotāja vārdu un paroli, lai nodrošinātu piekļuvi fotogrāfijām. Reģistrētie lietotāji var augšupielādēt arī savas personīgās fotogrāfijas, lai pasūtītu to izdrukas un suvenīrus.

2. Nereģistrēti lietotāji.

Nereģistrēti lietotāji ir personas, kurām SkoluFoto.lv nav izveidojis profilu ar unikālu lietotāja vārdu un paroli. Nereģistrētie lietotāji augšupielādē savas personīgās fotogrāfijas, lai pasūtītu fotogrāfiju izdrukas un suvenīrus.

3. Profilu un to satura uzglabāšana.

Reģistrēto lietotāju profils un tā saturs tiek uzglabāts līdz kārtējā gada 30. augustam, kad SkoluFoto.lv veic visu profilu un to saturu dzēšanu. SkoluFoto.lv ir tiesības lietotājiem par to iepriekš neatgādināt.

Reģistrēto lietotāju augšupielādētais saturs (no datora augšupielādētās bildes), pēc iziešanas no profila, netiek uzglabāts.

Nereģistrētajiem lietotājiem pēc pasūtījuma veikšanas profils netiek izveidots un augšupielādētais saturs netiek uzglabāts.

4. Samaksas un pasūtījumu izpildes kārtība.

Pasūtījumu izpilde tiek uzsākta tikai pēc apmaksas veikšanas. Apmaksu ir iespējams veikt, izmantojot Swedbank internetbankas pakalpojumus vai izmantojot jebkuras citas bankas norēķinu karti.

Atsevišķos gadījumos, kad SkoluFoto.lv lietotājam ir nosūtījis avansa rēķinu uz e-pastu, veicot samaksu, lietotājam maksājuma uzdevumā obligāti ir jānorāda pasūtījuma numurs. Lai paātrinātu pasūtījuma izpildes uzsākšanas laiku, pēc rēķina apmaksas lietotājam par veikto apmaksu ir jāinformē SkoluFoto.lv uz e-pastu vai zvanot.

5. Piegāde.

Izglītības iestādē - visi reģistrēto lietotāju pasūtījumi, kas veikti SkoluFoto.lv noteiktajā pasūtījumu termiņā, tiek piegādāti izglītības iestādē. Izglītības iestādes un pasūtījuma termiņa ietvaros, visiem reģistrētajiem lietotājiem pasūtījumi tiek piegādāti vienlaicīgi.

SkoluFoto.lv birojā - pēc lietotāju izvēles, nereģistrēto lietotāju pasūtījumus un reģistrēto lietotāju pasūtījumus, kas veikti pēc SkoluFoto.lv noteiktā pasūtījumu termiņa, var saņemt SkoluFoto.lv birojā Rīgā, Čiekurkalna 1. līnijā 84 - 201.

Pa pastu - pēc lietotāju izvēles, pasūtījumi tiek nosūtīti lietotājam pa pastu. Pasūtījumi tiek piegādāti kā vienkāršie pasta sūtījumi, izmantojot Latvijas Pasta pakalpojumus, un par sūtījumu piegādi lietotāji veic samaksu. Piegādes maksa veidojas no pasūtījuma kopējā svara, izmēra un nepieciešamā iepakojuma, lai nodrošinātu pasūtījuma drošu piegādi lietotājiem. Piegādes maksa tiek aprēķināta automātiski, pievienojot grozam vēlamos produktus. Precīzu piegādes maksas apmēru lietotāji redz pasūtījuma grozā. SkoluFoto.lv nodrošina pasūtījuma nosūtīšanu lietotājam 2 darba dienu laikā pēc pasūtījuma izgatavošanas. Ar pasūtījumu izgatavošanas laiku var iepazīties Lietošanas noteikumu 6. punktā.

SkoluFoto.lv nodrošina bezmaksas piegādi pasūtījumiem, kuru kopējā summa pārsniedz EUR 30.

6. Pasūtījumu izgatavošanas laiks.

Reģistrēto un nereģistrēto lietotāju pasūtījumu izgatavošanas laiks ir līdz 7 darba dienām. Lielas noslodzes vai pirmssvētku laikā izgatavošanas laiks var būt ilgāks par norādīto.

! Reģistrēto lietotāju pasūtījumu izgatavošanas laiks tiek skaitīts no brīža, kad izglītības iestādei ir beidzies SkoluFoto.lv noteiktais pasūtījuma termiņš.

Lietotājiem, kuri kā piegādes veidu ir izvēlējušies pasūtījumu saņemt SkoluFoto.lv birojā, pēc pasūtījuma sagatavošanas tiek nosūtīts informatīvs SMS vai e-pasts ar aicinājumu izņemt pasūtījumu.

7. Privātums

SkoluFoto.lv uzglabā un lieto lietotāju personīgo informāciju pasūtījumu izpildes nodrošināšanas mērķim un citas informācijas sniegšanai (piemēram, jaunu fotogrāfiju pievienošanu profilam, profilu un saturu dzēšanas atgādinājums vai par produktu atlaidēm).

Lietotāju personīgo informāciju SkoluFoto.lv dzēš kārtējā gada 30.augustā.

SkoluFoto.lv apņemas nenodot lietotāju personīgo informāciju trešajām personām, izņemot gadījumus, kad to pieprasa attiecīgās iestādes atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajai kārtībai.

8. Atteikuma tiesības.

Lietotājam Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no preces vai pakalpojuma. Izmantojot atteikuma tiesības, lietotājam ir pienākums,ne vēlāk kā 14 dienu laikā no rakstveida atteikuma nosūtīšanas, atgriezt preci SkoluFoto.lv birojā. Preces atgriešanas izmaksas sedz lietotājs.

Lietotājam nav tiesību izmantot atteikuma tiesības uz digitāla satura precēm (piemēram, fotogrāfiju digitālie faili lejupielādei) un precēm, kas izgatavotas pēc lietotāja norādījumiem (piemēram, fotogrāfiju un citu produktu izmērs, krāsa) vai tās ir nepārprotami personalizētas (piemēram, krūzītes ar apdruku).